ترجمه متون تخصصی پروتزهای دندانی

رشته کارشناسی پروتزهای دندانی شاخه ای از علوم دندانپزشکی است که به منظور تربیت کارشناسهای لابراتواری کارآمد در زمینه مدیریت نوین لابراتواری، تامین نیاز های اموزشی و تحقیقاتی در مراکز دانشگاهی و کارخانجات تولید کننده مواد و تجهیزات لابراتواری ایجاد شده است. این رشته با ساخت پروتز های دندانی در جهان توسط “پیر فوشارد” در قرن هجدهم شروع شد. اولین برگزاری این رشته در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۱۳۴۶ بوده و در سال ۱۳۸۸ از کاردانی به کارشناسی ارتقاء یافت.

فراگیران این رشته در دوره چهار ساله خود دروس تخصصی زیادی را پاس می کنند که در مجموع به چهار گروه کلی تقسیم می شود: سلامت و بیماری، عملکرد بالینی، توسعه فردی و حرفه ای، آمادگی برای عملکرد حرفه ای. در این رشته تفکر تجسمی بسیار مهم است و دانش آموختگان این رشته در دنیا بطور مداوم مورد ارزیابی قرار می گیرند و ذخیره دانش این رشته بطور مداوم د رحال توسعه است.

همانند سایر رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی، رشته کارشناسی پروتزهای دندانی نیز علمی در حال تحول سریع است و کتاب های مرجع و مقالات دندانپزشکی و علوم بهداشت دهان و دندان به سرعت تغییر می کنند و روزانه تجهیزات و کالاهای دندانپزشکی جدیدی به بازار معرفی می شود. بنابراین دانشجویان و تحصیل کرده های این رشته در تلاش برای جمع آوری منابع به ترجمه های زیادی نیاز دارند. همچنین ترجمه تخصصی این متون مستلزم آشنایی با ترمینولوژی دندانپزشکی است. دانشجویان کارشناسی پروتزهای دندانی می توانند با آسودگی خیال ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجم های حرفه ای گروه علوم پزشکی تز بسپارند. در واقع گروه ترجمه تخصصی دندانپزشکی تز آمادگی دارد تا ترجمه متون تخصصی این رشته را به طور کاملا تخصصی انجام دهند. تز خود را مقید می داند تا متون هر رشته را توسط متخصصان و فارغ التحصیلان همان رشته انجام شده، و رشته کارشناسی پروتزهای دندانی نیز از این قاعده مستثنی نیست. گروه ترجمه تخصصی علوم پزشکی تز از بهترین مترجم های رشته دندانپزشکی بهره می برد که در داخل و یا در آمریکا و کانادا مشغول تحصیل هستند.

اگر تمایل داشته باشید می توانید بخش نمونه ترجمه را برای دیدن چند نمونه از کارهای انجام شده توسط دپارتمان علوم پزشکی تز مرور بفرمایید و یا تز را تست کنید. خدمات ترجمه دندانپزشکی مدرن و پیشرفته تز به عنوان یک مرکز ترجمه بین المللی در حوزه های زیر ارائه می شود. تز آمادگی دارد، اسناد و متون زیر را برای شما ترجمه نماید:

 • پایان نامه و مقالات تحقیقی
 • مقالات ژورنال ها
 • اسناد حقوقی و قانونی علوم بهداشت دهان و دندان
 • گواهی ثبت اختراع و مجوزهای تولید
 • دستورالعمل ها و آموزش های درمانی
 • دستنامه و بروشور محصولات دندانپزشکی
 • فرم ها و پرونده های بیماران
 • کارهای دفتری بیمه و اسناد اداری
 • آگهی ها و بازاریابی دندانپزشکی
 • محتوای وبسایت های مطب دندانپزشکی
 • وبسایت دفاتر فروش تجهیزات دندانپزشکی
 • هر گونه متریال مرتبط با حرفه دندانپزشکی

هیچ متن و محتوایی برای مترجمان دپارتمان پزشکی تز خیلی فنی یا خیلی پیشرفته نیست. گروه ترجمه متون دندانپزشکی تز آمادگی دارد چکیده پایان نامه شما را رایگان انجام دهد و ترجمه مقالات، ترجمه کتاب، ترجمه پایان نامه و پروپوزال را صد در صد تخصصی و دقیق ترجمه نماید. برای تست تز دست بکار شوید و در صورت رضایت، به جمع تزی ها بپیوندید، به کاربر VIP تز تبدیل شده و از مزایای همکاری با تز، از جمله تخفیف های دانشجویی بهره ببرید. هدف گروه مترجمان ما ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ترجمه متون تخصصی دندانپزشکی می باشد. مطمئن هستیم با یک بار تست تز، وصال به این هدف را تایید خواهید نمود و برای همیشه به جمع تزی ها خواهید پیوست.

ترجمه فارسی به انگلیسی , ترجمه انگلیسی به فارسی , کپی خوانی و تصحیح , کپی رایت و plagiarism , گرفتن اکسپت مقاله خود را به گروه ترجمه تخصصی علوم پزشکی تز بسپارید.

می توانید پس از ثبت نام اقدام به ثبت سفارش نمایید. جهت آشنایی با مراحل ارسال سفارش، بخش راهنمای ثبت سفارش را مرور بفرمایید.