ترجمه متون تخصصی داروسازی

داروسازی‌ تلفیقی‌ از علوم‌ پایه‌ و بالینی‌ است‌ و به‌ همین‌ دلیل‌ توانمندی‌ در دروس‌ فیزیک‌، شیمی‌ و زیست‌شناسی‌ برای‌ این‌ رشته‌ ضروری‌ است‌. همچنین‌ دانشجوی‌ این‌ رشته‌ برای‌ ارائه‌ خدمات‌ به‌ بیماران‌ باید بتواند با افراد به درستی‌ ارتباط‌ برقرار کرده‌ و خوب‌ صحبت‌ کند و در ضمن‌ فردی‌سخت‌کوش‌ و جدی‌ باشد چون‌ دروس‌ این‌ رشته‌ بسیار فراگیر و متنوع‌ بوده‌ و هم‌ جنبه‌ حفظی‌ و هم‌ جنبه‌ تحلیلی‌ دارد و در نتیجه‌ به‌ همت‌ و تلاش‌ قابل‌ توجه‌ نیازمند است‌.
همانند سایر رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی، رشته داروسازی‌ نیز علمی در حال تحول سریع است و کتاب های مرجع و مقالات داروسازی‌ به سرعت تغییر می کنند و روزانه تجهیزات و کالاهای و تکنولوزی داروسازی‌جدیدی به بازار معرفی می شود. بنابراین دانشجویان و تحصیل کرده های این رشته در تلاش برای جمع آوری منابع به ترجمه های زیادی نیاز دارند. همچنین ترجمه تخصصی این متون مستلزم آشنایی با ترمینولوژی بسیار وسیع و سنگین داروسازی‌ است. دانشجویان داروسازی‌ می توانند با آسودگی خیال ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجم های حرفه ای گروه علوم پزشکی تز بسپارند. در واقع گروه ترجمه تخصصی داروسازی‌ تز آمادگی دارد تا ترجمه متون تخصصی این رشته را به طور کاملا تخصصی انجام دهند. تز خود را مقید می داند تا متون هر رشته را توسط متخصصان و فارغ التحصیلان همان رشته انجام شده، و رشته داروسازی‌ نیز از این قاعده مستثنی نیست. گروه ترجمه تخصصی علوم پزشکی تز از بهترین مترجم های رشته داروسازی‌ بهره می برد که در داخل و یا در آمریکا و کانادا مشغول تحصیل هستند.
اگر تمایل داشته باشید می توانید بخش نمونه ترجمه را برای دیدن چند نمونه از کارهای انجام شده توسط دپارتمان علوم پزشکی تز مرور بفرمایید و یا تز را تست کنید.
گروه ترجمه متون داروسازی‌ تز آمادگی دارد چکیده پایان نامه دکتری شما را رایگان انجام دهد و ترجمه مقالات، ترجمه کتاب، ترجمه پایان نامه و پروپوزال را صد در صد تخصصی و دقیق ترجمه نماید. برای تست تز دست بکار شوید و در صورت رضایت، به جمع تز بپیوندید، به کاربر VIP تز تبدیل شده و از مزایای همکاری با تز، از جمله تخفیف های دانشجویی بهره ببرید. هدف گروه مترجمان ما ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ترجمه متون تخصصی داروسازی‌ می باشد. مطمئن هستیم با یک بار تست تز، وصال به این هدف را تایید خواهید نمود و برای همیشه به جمع تزی ها خواهید پیوست.

ترجمه فارسی به انگلیسی , ترجمه انگلیسی به فارسی ، کپی خوانی و تصحیح ، کپی رایت و plagiarism ، گرفتن اکسپت مقاله خود را به گروه ترجمه تخصصی علوم پزشکی تز بسپارید.

می توانید پس از ثبت نام اقدام به ثبت سفارش نمایید. جهت آشنایی با مراحل ارسال سفارش، بخش راهنمای ثبت سفارش را مرور بفرمایید.