تجزیه و تحلیل آماری داده ها
تهیه اسلاید پاورپوینت
استخراج مقاله ISI
نوشتن مقاله ISI
گرفتن پذیرش چاپ

شرحی بر خدمات تز

تز از پیشگامان ارائه خدمات ترجمه آنلاین است. دارای پرتفوی رو به رشدی از کاربران محترم در عرصه های مختلف است که برای نیازهای ترجمه حرفه ای خود به تز اطمینان دارند. اعتبار تز در ارائه ترجمه های کیفی، سریع با نرخ رقابتی است که هماهنگ با نیازهای هر یک از کاربران خود تعدیل می شود. برای مشاوره رایگان در خصوص هر یک از خدمات مورد نیاز خود می توانید با شماره های 09195950248 (تلگرام) و 09195950249 تماس بگیرید.

ترجمه تخصصی

تز گروهی از مترجمین و محققین رشته و شاخه های مختلف علمی، دانشگاهی، صنعتی، تجاری و حقوقی و … است. کلیه متون تخصصی ترجمه و بازخوانی و ترجمه ای کیفی، سلیس با رعایت امانت و طبق استاندارد تحویل شما خواهد شد.
ادامه مطلب – ترجمه تخصصی

ترجمه دانشجویی

تز آمادگی دارد که در پروژه های تحقیق و ترجمه دانشجویی شما با قیمتی منصفانه مشارکت نماید، پس درنگ نکنید، مطلب خود را برای ما ارسال کنید. مطمئن هستیم که از قیمت و کیفیت کار راضی خواهید بود.
ادامه مطلب – ترجمه دانشجویی


نگارش پایان نامه

تز آمادگی دارد تا در طرح تحقیق یا پروژه پایان نامه شما شریک شود. اگر وقت کافی ندارید، پروژه وسیعی دارید، می توانید کار تهیه و تدوین مطالب پایان نامه و طرح تحقیقاتی خود را به تز واگذار کنید.
ادامه مطلب – نگارش پایان نامه

نگارش پروپوزال

تز می تواند همیار شما در نگارش پروپوزال باشد. تهیه مقدمه، بیان مسئله، ابزار پژوهش و تایپ پروپوزال خود را به تز بسپارید. تز پروپوزالی عملی و واجد استانداردهای تحقیقات آکادمیک و صنعتی به شما تحویل می کند.
ادامه مطلب – نگارش پروپوزال


اسلاید پاورپوینت

تز با گروهی از متخصصان نرم افزار در حیطه گرافیک و نمایش کار می کند. اگر دفاع پایان نامه دارید، محصول یا شرکت خود را معرفی می کنید، تز اسلایدی و شو حرفه ای و استاندارد با جلوه های تصویری ناب به شما تحویل می دهد.
ادامه مطلب – اسلاید پاورپوینت

تجزیه و تحلیل آماری

تز از همکاری متخصصان آمار حرفه ای سود می برد. تجزیه و تحلیل داده های خود را به تز بسپارید. مهم نیست نرم افزار مورد نظر شما چیست، تز آمادگی دارد داده های شما را تجزیه و تحلیل کرده و استنتاج آماری را تحویل نماید.
ادامه مطلب – تجزیه و تحلیل آماری