گروه خدمات آکادمیک تز زیر مجموعه وبگاه پرستار می باشد و بیشتر روی متون و پروژه های پرستاری و گروه پزشکی و پیراپزشکی متمرکز است. خدمات تز شامل ترجمه (ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه شفاهی، ترجمه عمومی، ترجمه تخصصی رشته های مختلف دانشگاهی)، تحقیق (شامل تحقیقات حرفه ای و دانشجویی از جمله نگارش پیش پروپزوال، بهینه سازی عنوان، تدوین اهداف و سئوالات تحقیق، نگارش پیشینه موضوع، تدوین پروپوزال، پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری داده های تحقیق، تهیه اسلاید پاورپوینت حرفه ای و دانشجویی است. در ادامه خدمات تز با جزئیات و نمونه ارائه می شود.
ترجمه فوری آنلاین

راهنمای ثبت سفارش

کار با تز خیلی راحت است. در سه مرحله ساده می توانید سفارش خود را در تز ثبت کرده و به خدمات آکادمیک مورد نیاز خود دست یابید.

گام اول: پیوستن به خانواده تز

ابتدا در تز ثبت نام کنید. برای اینکار کافی است لینک ثبت نام registration را از گوشه سمت راست بالای صفحه بزنید. فرم ثبت نام در تز ظاهر می شود. فیلدهای مربوطه شامل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، تلفن همراه و تلفن ثابت را تکمیل کرده و دکمه ثبت نام را بزنید.
ثبت نام تز
بعد از زدن دکمه ثبت نام ایمیلی به آدرس ایمیل وارد شده در این فرم ارسال می شود که حاوی لینک شناسایی و فعال سازی است. به ایمیل خود رفته و لینک فعال سازی را کلیک کنید. پس از زدن این لینک، صفحه تعیین رمز عبور ظاهر می شود.
رمز عبور خود را وارد کرده و مجدداً تایید نمایید. حال به صفحه ورود به سایت برگشته و با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور تعیین شده وارد کنترل پنل کاربری خود شوید.
ورود به سایت تز
در کنترل پنل کاربری می توانید سفارش خود را ثبت کرده، توضیحات لازم را درج نمایید. با اپراتور در تماس باشید و سفارشات قبلی خود را دانلود کرده یا سفارشات جدید را وارد کنید.

گام دوم: محاسبه قیمت ها

در این نقطه شما نیازی نیست اقدامی انجام دهید. پس از ثبت سفارش خود و ارسال فایل سفارش؛ به فاصله ۱۵ دقیقه اپراتور سفارش شما را قیمت گذاری کرده، در کنترل پنل کاربری شما قیمت سفارش ظاهر می شود و همزمان پیش فاکتور به ایمیل آدرس شما ارسال می شود. شما می توانید در این مرحله پلن مورد نظر خود را انتخاب نمایید. تز سرویس های خود را در سه دسته برونز، نقره و طلایی و پلن استثنایی پلاتینیوم ارائه کرده است.

پلن برونز نقره طلا
کیفیت / زمان عادی نیمه فوری فوری
عادی پلن برونز ۱ پلن نقره ۱ پلن طلای ۱
تخصصی پلن برونز ۲ پلن نقره ۲ پلن طلای ۲
ویژه پلن برونز ۳ پلن نقره ۳ پلن پلاتینیوم
از نظر زمان، پلن های تز از سه بخش تشکیل شده است:
  • پلن عادی (حداقل ۶ روز)
  • پلن نیمه فوری (۲۴-۴۸ ساعت)
  • پلن فوری (۱ تا ۲۴ ساعت)
از نظر کیفیت نیز پلن های تز از سه گروه تشکیل شده است:
  • پلن عادی (اجرای پروژه توسط همکاران کارشناس ارشد)
  • پلن تخصصی (اجرای پروژه توسط همکاران کارشناس ارشد و بازخوانی توسط همکاران دکتری)
  • پلن ویژه (اجرای پروژه توسط همکاران دکتری و بازخوانی توسط همکاران ساکن خارج از کشور)
توجه:
  1. پلن انتخابی از نظر زمانی به حجم پروژه ارتباطی ندارد و تز آمادگی دارد پروژه های حجیم را نیز در پلن فوری و نیمه فوری انجام دهد.
  2. همکاران بازخوان ساکن خارج در کشورهای انگلستان و کانادا مقیم هستند.
  3. کاربرانی که ۵ سفارش پلاتینیوم ثبت کنند، به کاربر VIP تبدیل شده و به ازای هر دو سفارش، یک سفارش رایگان دریافت می کنند.

برای شروع فرآیند انجام پروژه، کاربر پس از انتخاب پلن مورد نظر خود، ۴۰% هزینه سفارش را واریز می کند تا انجام سفارش کلیک بخورد.

گام سوم: تسویه حساب و دریافت پروژه

پس از انتخاب پلن، اپراتور پروژه را براساس فیلد کاری به دپارتمان مربوطه تحویل می دهد (برای نمونه: سفارش ترجمه مقاله دندانپزشکی به دپارتمان پزشکی تحویل می شود). مدیر هر دپارتمان وظیفه توزیع سفارشات را بعهده دارد و با توجه به محتوای پروژه به مترجم یا محقق متخصص در محتوای مربوطه ارجاع می دهد. پس از انجام پروژه و آماده تحویل شدن، شما ۶۰% باقیمانده سفارش را واریز کرده و لینک دانلود فایل پروژه فعال می شود و می توانید سفارش خود را تحویل بگیرید.
کلیه سفارشات تز دارای ۴۸ ساعت گارانتی ویرایش رایگان است و بعد از ۴۸ ساعت تا رسیدن مشتری به هدف خود، تز با هزینه اندکی در خدمت مشتری است و کلیه ویرایشات و تغییرات لازم را اعمال می کند.

چرا تز؟

چرا تز را انتخاب می کنیم؟ چرا به تز اعتماد کنیم؟ معرف تز کیست؟
انتخاب تز نیازی به توصیه و سفارش ندارد. شما می توانید به راحتی تز را تست کنید. برای اینکار کافی است که ۲۵۰ کلمه از سفارش خود را به عنوان تست تز ثبت نمایید. تز این نوع سفارش ها را در طی ۱۲ ساعت و رایگان انجام می دهد. اگر از عملکرد و کیفیت تز راضی بودید، سفارش اصلی خود را ثبت کنید. بنابراین انتخاب تز یک گزینه تصادفی نیست، یک انتخاب هوشمندانه است که نیازی به سفارش و توصیه ندارد. پروژه خود را بعد از امتحان مترجم و محققین تز به تز واگذار کنید. رضایت شما از کیفیت کار را تضمین می کنیم و از قیمت های تز شگفت زده خواهید شد.