ترجمه متون علمی و دانشگاهی

ترجمه دانشگاهی یکی از حوزه های تخصص تز است.

ترجمه متون دانشگاهی یا همان ترجمه آکادمیک یکی از شاخه های اصلی فعالیت تز است. دریای ترجمه متون دانشگاهی و ترجمه متون تخصصی بسیار متلاطم و آبراهی خطرناک برای شنا است. به همین خاطر بایستی هنگام بکارگیری مترجم برای ترجمه متون تخصصی و ترجمه متون دانشگاهی به مترجمین حرفه ای و مجرب رجوع کرد.

گروه ترجمه متون دانشجویی و ترجمه کتاب های دانشگاهی تز در ترجمه متون رشته های دانشگاهی مختلف تبحر دارند. هر یک از مترجمین رشته تخصصی خود را ترجمه می کنند و البته به زبان مادری خود. مترجمین تز هر یک در ترجمه تخصصی متون دانشگاهی رشته خود سرآمد هستند. بنابراین برای ترجمه متون تخصصی هر رشته دانشگاهی از مترجمین فارغ الحصیل همان رشته استفاده می شود. اینکار موجب اطمینان از نه تنها صحت فنی ترجمه بلکه روانی ترجمه و رعایت سبک نگارش متون دانشگاهی می شود.

مترجمین حرفه ای تز هر کدام دارای رزومه و پیشینه قوی در حوزه تخصصی رشته خود هستند. هر یک مقالاتی را به چاپ رسانده، کتاب ترجمه کرده یا تحقیقات خاصی در رشته خود انجام داده اند. بنابراین می توانید از روایی و صحت ترجمه متون تخصصی خود بخصوص در ترجمه فارسی به انگلسی و ترجمه انگلیسی به فارسی متون دانشگاهی خود اطمینان داشته باشید. زیرا مترجمان ما دارای تخصص زبان شناختی و سبک نگارش لازم در رشته تحصیلی خود هستند.

تیم های ترجمه تخصصی متون دانشگاهی تز طیف وسیعی از رشته های دانشگاهی را پوشش می دهند. ما بخصوص در حوزه ترجمه متون پزشکی، ترجمه متون پرستاری و پیراپزشکی، ترجمه متون کامپیوتر و ریاضی، ترجمه متون شیمی، ترجمه متون تخصصی مدیریت، ترجمه متون تخصصی حقوق، ترجمه متون فلسفه و منطق و ترجمه شعر و رمان تخصص داریم. ما تمامی متون دانشگاهی را ترجمه می کنیم از جمله: ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه پایان نامه، ترجمه تز، ترجمه پرسشنامه، ترجمه مقیاس، ترجمه چک لیست و ترجمه سایر متون تخصصی دانشگاهی. شما می توانید در مورد ترجمه متون خود روی تز حساب کنید و ترجمه ای کیفی و به موقع دریافت کنید.

برای اینکه تصویر بهتری از کیفیت و صحت خدمات ترجمه تز داشته باشید، می توانید تز را تست کنید و نمونه ای از متن خود را برای ترجمه رایگان ثبت کنید. اگر از کیفیت نمونه ترجمه راضی بودید، سفارش اصلی خود را ثبت کنید.