ترجمه متون تخصصی دندانپزشکی

در گذشته دندانپزشکی را مساوی با دندانسازی می‌دانستند. اما امروزه دندانسازی تنها بخشی از دندانپزشکی است. رشته دندانپزشکی در مقطع دکترای عمومی نحوه رعایت بهداشت، پیشگیری و درمان بیماری‌های دهان و دندان را آموزش می‌دهد. دندان‌پزشکی یک علم تخصصی است که سلامت دهان و دندان را به عنوان عضوی مهم در سلامت جسم و روح، زیبایی و ادا کردن کلمات تامین می‌کند. همچنین به یاری این علم می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را در مراحل اولیه شناخت و از پیشرفت آن جلوگیری نمود. امروزه دندانپزشکی به طور زیادی به تکنولوژی و یافته های فنی و صنعتی جدید متکی است.

همانند سایر رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی، رشته دندانپزشکی نیز علمی در حال تحول سریع است و کتاب های مرجع و مقالات دندانپزشکی به سرعت تغییر می کنند و روزانه تجهیزات و کالاهای دندانپزشکی جدیدی به بازار معرفی می شود. بنابراین دانشجویان و تحصیل کرده های این رشته در تلاش برای جمع آوری منابع به ترجمه های زیادی نیاز دارند. همچنین ترجمه تخصصی این متون مستلزم آشنایی با ترمینولوژی دندانپزشکی است. دانشجویان دندانپزشکی می توانند با آسودگی خیال ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجم های حرفه ای گروه علوم پزشکی تز بسپارند. در واقع گروه ترجمه تخصصی دندانپزشکی تز آمادگی دارد تا ترجمه متون تخصصی این رشته را به طور کاملا تخصصی انجام دهند. تز خود را مقید می داند تا متون هر رشته را توسط متخصصان و فارغ التحصیلان همان رشته انجام شده، و رشته دندانپزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. گروه ترجمه تخصصی علوم پزشکی تز از بهترین مترجم های رشته دندانپزشکی بهره می برد که در داخل و یا در آمریکا و کانادا مشغول تحصیل هستند.

اگر تمایل داشته باشید می توانید بخش نمونه ترجمه را برای دیدن چند نمونه از کارهای انجام شده توسط دپارتمان علوم پزشکی تز مرور بفرمایید و یا تز را تست کنید. خدمات ترجمه دندانپزشکی مدرن و پیشرفته تز به عنوان یک مرکز ترجمه بین المللی در حوزه های زیر ارائه می شود. تز آمادگی دارد، اسناد و متون زیر را برای شما ترجمه نماید:

 • پایان نامه و مقالات تحقیقی
 • مقالات ژورنال ها
 • اسناد حقوقی و قانونی دندانپزشکی
 • گواهی ثبت اختراع و مجوزهای تولید
 • دستورالعمل ها و آموزش های درمانی
 • دستنامه و بروشور محصولات دندانپزشکی
 • فرم ها و پرونده های بیماران
 • کارهای دفتری بیمه و اسناد اداری
 • آگهی ها و بازاریابی دندانپزشکی
 • محتوای وبسایت های مطب دندانپزشکی
 • وبسایت دفاتر فروش تجهیزات دندانپزشکی
 • هر گونه متریال مرتبط با حرفه دندانپزشکی

هیچ متن و محتوایی برای مترجمان دپارتمان پزشکی تز خیلی فنی یا خیلی پیشرفته نیست. گروه ترجمه متون دندانپزشکیتز آمادگی دارد چکیده پایان نامه دکتری شما را رایگان انجام دهد و ترجمه مقالات، ترجمه کتاب، ترجمه پایان نامه و پروپوزال را صد در صد تخصصی و دقیق ترجمه نماید. برای تست تز دست بکار شوید و در صورت رضایت، به جمع تزی ها بپیوندید، به کاربر VIP تز تبدیل شده و از مزایای همکاری با تز، از جمله تخفیف های دانشجویی بهره ببرید. هدف گروه مترجمان ما ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ترجمه متون تخصصی دندانپزشکی می باشد. مطمئن هستیم با یک بار تست تز، وصال به این هدف را تایید خواهید نمود و برای همیشه به جمع تزی ها خواهید پیوست.

ترجمه فارسی به انگلیسی , ترجمه انگلیسی به فارسی , کپی خوانی و تصحیح , کپی رایت و plagiarism , گرفتن اکسپت مقاله خود را به گروه ترجمه تخصصی علوم پزشکی تز بسپارید.

می توانید پس از ثبت نام اقدام به ثبت سفارش نمایید. جهت آشنایی با مراحل ارسال سفارش، بخش راهنمای ثبت سفارش را مرور بفرمایید.