ترجمه متون تخصصی مامایی

مامایی (Midwifery) شامل مراقبت از زنان در طی حاملگی، زایمان و دوره پس از زایمان و همچنین مراقبت از نوزاد است. مامایی شامل اقداماتی است که به هدف پیشگیری از مشکلات سلامتی در حین حاملگی، تشخیص وضعیت های غیر طبیعی، تدارک امداد پزشکی در زمان ضروری، و اجرای اقدامات اورژانسی در غیاب پزشک؛ انجام می شوند. خدمات مامایی کلید تنظیم خانواده، حاملگی و زایمان ایمن و همچنین نوزاد سالم است. در سراسر جهان هر ساله ۲۸۷۰۰۰ زن بخاطر عوارض حاملگی و زایمان؛ ۲٫۹ میلیون نوزاد در ماه اول زندگی و ۲٫۶ میلیون جنین در شکم مادر می میرند. بسیاری از این مرگ های قابل پیشگیری در کشورهای کم درآمد و فقیر و در مناطق روستایی رخ می دهد. جایی که خدمات ارجاع وجود داشته باشد، ماماها می توانند مادران و نوزادان دارای عارضه یا اختلال را شناسایی کرده و در صورت وقوع عوارض جدی آنها را تحت درمان قرار داده یا به مراکز درمانی مجهزتر بفرستند (سازمان بهداشت جهانی، ۲۰۱۵).
همانطور که می دانیم طب یکی از پویا ترین رشته های تخصصی در دنیا است. اطلاعات پزشکی و پیراپزشکی در کسر ثانیه در حال تغییر و تحول است و روزانه حجم عظیمی از اطلاعات و دانش فنی به این رشته تخصصی اضافه می شود و مامایی نیز از این قاعده مستثنی نیست. از اینرو کتب مرجع و ژورنال ها و مقالات مامایی فراوانی روزانه منتشر می شود. کتاب های مرجع مامایی اصولاً بین ۲ تا ۴ سال یکبار تجدید چاپ می شوند و هر ویرایش این کتاب ها با تغییرات عمده ای در متن کتب همراه است. بنابراین ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی مامایی هموار به عنوان یک ضرورت باقی مانده است و بر خلاف رشته های علوم و انسانی و فنی، متون گذشته برای استفاده در زمان حال سندیت ندارند.
در مجموع، از بین رشته های دانشگاهی و فعالیت های آکادمیک؛ گروه پزشکی و پیراپزشکی بیشترین تماس را با کتاب، ژورنال، بروشور، مقاله به زبان های خارجی دارد. از همین رو دانشجویان گروه پزشکی و پیراپزشکی در طی دوره تحصیلی خود، چه به عنوان تکلیف دانشجویی، نیاز پروژه دانشجویی، تکمیل پروپوزال یا تدوین پایان نامه به انجام ترجمه تخصصی پزشکی نیاز دارند.
تز آمادگی دارد در این راه به شما خدمت رسانی کند. گروه ترجمه تخصصی پزشکی تز از شناخته ترین و مسلط ترین مترجم های ایران سود می برد. شما می توانید با آرامش خاطر ترجمه متون تخصصی مامایی خود را به تز بسپارید و در صورت رضایت کامل پرداخت کنید. همچنین تز چکیده پایان نامه شما را از فارسی به انگلیسی رایگان ترجمه می کند. برای اینکار کافی است به صفحه ثبت سفارش رفته، چکیده پایان نامه خود را به صورت تست تز (با تیک زدن گزینه تست تز) ثبت نمایید. کلیه چکیده های پایان نامه یک روزه ترجمه و تحویل می گردد.
گروه ترجمه متون تخصصی مامایی تز آمادگی دارد چکیده پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری شما را رایگان انجام دهد و ترجمه مقالات، ترجمه کتاب، ترجمه پایان نامه و پروپوزال را صد در صد تخصصی و دقیق ترجمه نماید. برای تست تز دست بکار شوید و در صورت رضایت، به جمع تز بپیوندید، به کاربر VIP تز تبدیل شده و از مزایای همکاری با تز، از جمله تخفیف های دانشجویی بهره ببرید. هدف گروه مترجمان ما ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ترجمه متون تخصصی مامایی می باشد. مطمئن هستیم با یک بار تست تز، وصال به این هدف را تایید خواهید نمود و برای همیشه به جمع تز خواهید پیوست.

ترجمه فارسی به انگلیسی , ترجمه انگلیسی به فارسی ، کپی خوانی و تصحیح ، کپی رایت و plagiarism ، گرفتن اکسپت مقاله خود را به گروه ترجمه تخصصی علوم پزشکی تز بسپارید.

می توانید پس از ثبت نام اقدام به ثبت سفارش نمایید. جهت آشنایی با مراحل ارسال سفارش، بخش راهنمای ثبت سفارش را مرور بفرمایید.