ترجمه تخصصی متون بهداشت حرفه ای

ممکن است تعجب کنید که چقدر تهدید و خطرات بهداشتی بالقوه در یک محیط کار معمولی وجود دارد. اولین خطر بالقوه ای که ممکن است به ذهن برسد خطرات ناشی از تجهیزات ماشینی بدون ایمنی یا آشپزخانه های صنعتی با سطوح زیر استاندارد تمیزی است. به عنوان یک متخصص بهداشت حرفه ای، بایستی بتوانید به موارد زیر رسیدگی کنید:

  • طراحی ضعیف تجهیزات که ممکن است موجب حادثه شود
  • تماس غیر بهداشتی و ناسالم با سطوح بالای سر و صدا
  • نشستن بد و محیط کار کم کیفیت منجر به ناراحتی کارگران
  • شرایط که ممکن است خستگی ناخواسته و غیر ضروری ایجاد کند
  • تماس با بخار و دوده های سمی
  • وجود ترکیب گاز – هوای انفجاری
  • عملکرد ضعیف یا فقدان سیستم تهویه
  • نورپردازی و دید نامناسب (سازمان بهداشت جهانی، ۲۰۱۵)

با توجه به مطالب فوق، رشته بهداشت حرفه ای همواره در اثر پیشرفت های تکنولوژی با چالش های جدید مواجه است. متخصصان امر بایستی زورانه حجم فزاینده ای از اطلاعات را مطالعه و بررسی نمایند. از اینرو کتب مرجع و ژورنال ها و مقالات فراوانی روزانه در مورد بهداشت حرفه ای و گرایش های مربوطه منتشر می شود. کتاب های مرجع بهداشت حرفه ای اصولاً بین ۲ تا ۴ سال یکبار تجدید چاپ می شوند و هر ویرایش این کتاب ها با تغییرات عمده ای در متن کتب همراه است. بنابراین ترجمه متون تخصصی بهداشت و ایمنی شغلی هموار به عنوان یک ضرورت باقی مانده است.

در مجموع، از بین رشته های دانشگاهی و فعالیت های آکادمیک؛ گروه پزشکی و پیراپزشکی بیشترین تماس را با کتاب، ژورنال، بروشور، مقاله به زبان های خارجی دارد. از همین رو دانشجویان گروه پزشکی و پیراپزشکی در طی دوره تحصیلی خود، چه به عنوان تکلیف دانشجویی، نیاز پروژه دانشجویی، تکمیل پروپوزال یا تدوین پایان نامه به انجام ترجمه تخصصی رشته خود نیاز دارند.

تز آمادگی دارد در این راه به شما خدمت رسانی کند. گروه ترجمه تخصصی علوم پایه تز از شناخته ترین و مسلط ترین مترجم های ایران سود می برد. شما می توانید با آرامش خاطر ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون خود را به تز بسپارید و در صورت رضایت کامل پرداخت کنید. همچنین تز چکیده پایان نامه شما را از فارسی به انگلیسی رایگان ترجمه می کند. برای اینکار کافی است به صفحه ثبت سفارش رفته، چکیده پایان نامه خود را به صورت تست تز (با تیک زدن گزینه تست تز) ثبت نمایید. کلیه چکیده های پایان نامه یک روزه ترجمه و تحویل می گردد.

گروه ترجمه تخصصی علوم پایه تز آمادگی دارد مقاله پایان نامه شما را استخراج، ترجمه و کپی خوانی کرده و برای ارسال به ژورنال مورد نظر شما و مطابق با آیین نامه نگارش مقاله ژورنال مورد نظر شما آماده نماید. همچنین می توانید کلیه اقدامات مربوط به ارسال، مکاتبات، گرفتن پیش پذیرش، پذیرش را به تز واگذار کنید.

گروه ترجمه متون بهداشت حرفه ای تز آمادگی دارد چکیده پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری شما را رایگان انجام دهد و ترجمه مقالات، ترجمه کتاب، ترجمه پایان نامه و پروپوزال را صد در صد تخصصی و دقیق ترجمه نماید. برای تست تز دست بکار شوید و در صورت رضایت، به جمع تز بپیوندید، به کاربر VIP تز تبدیل شده و از مزایای همکاری با تز، از جمله تخفیف های دانشجویی بهره ببرید. هدف گروه مترجمان ما ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ترجمه متون تخصصی بهداشت حرفه ای و بهداشت محیط می باشد. مطمئن هستیم با یک بار تست تز، وصال به این هدف را تایید خواهید نمود و برای همیشه به جمع تز خواهید پیوست.

ترجمه فارسی به انگلیسی , ترجمه انگلیسی به فارسی ، کپی خوانی و تصحیح ، کپی رایت و plagiarism ، گرفتن اکسپت مقاله خود را به گروه ترجمه تخصصی علوم پزشکی تز بسپارید.

می توانید پس از ثبت نام اقدام به ثبت سفارش نمایید. جهت آشنایی با مراحل ارسال سفارش، بخش راهنمای ثبت سفارش را مرور بفرمایید.