ترجمه متون تخصصی دامپزشکی

دامپزشکی علم شناخت بیماریهای دامی اعم از بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان یا بیماریهای خاص دام, پیشگیری از بیماریها, معالجه ی بیماریها و همچنین علم تغذیه ی انسان و دام میباشد. در نشریه ی سازمان بهداشت جهانی آمده هدف نهایی دامپزشکی درمان حیوانات نیست بلکه دقیقا تامین مواد غذایی و بهداشت انسان می باشد. همانند سایر رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی، رشته دامپزشکی نیز علمی در حال تحول سریع است و کتاب های مرجع و مقالات دامپزشکی به سرعت تغییر می کنند. بنابراین دانشجویان و تحصیل کرده های این رشته در تلاش برای جمع آوری منابع به ترجمه های زیادی نیاز دارند. همچنین ترجمه تخصصی این متون مستلزم آشنایی با ترمینولوژی دامپزشکی است. دانشجویان دامپزشکی می توانند با آسودگی خیال ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجم های حرفه ای گروه علوم پزشکی تز بسپارند. در واقع گروه ترجمه تخصصی دامپزشکی تز آمادگی دارد تا ترجمه متون تخصصی این رشته را به طور کاملا تخصصی انجام دهند. تز خود را مقید می داند تا متون هر رشته را توسط متخصصان و فارغ التحصیلان همان رشته انجام شده، و رشته دامپزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. گروه ترجمه تخصصی متون پزشکی تز از بهترین مترجم های رشته دامپزشکی بهره می برد که در داخل و یا در آمریکا و کانادا مشغول تحصیل هستند.

اگر تمایل داشته باشید می توانید بخش نمونه ترجمه را برای دیدن چند نمونه از کارهای انجام شده توسط دپارتمان علوم پزشکی تز مرور بفرمایید و یا تز را تست کنید.

گروه ترجمه متون دامپزشکی تز آمادگی دارد چکیده پایان نامه دکتری شما را رایگان انجام دهد و ترجمه مقالات، ترجمه کتاب، ترجمه پایان نامه و پروپوزال را صد در صد تخصصی و دقیق ترجمه نماید. برای تست تز دست بکار شوید و در صورت رضایت، به جمع تز بپیوندید، به کاربر VIP تز تبدیل شده و از مزایای همکاری با تز، از جمله تخفیف های دانشجویی بهره ببرید. هدف گروه مترجمان ما ارائه خدمات با کیفیت در زمینه ترجمه متون تخصصی دامپزشکی می باشد. مطمئن هستیم با یک بار تست تز، وصال به این هدف را تایید خواهید نمود و برای همیشه به جمع تز خواهید پیوست.

ترجمه فارسی به انگلیسی , ترجمه انگلیسی به فارسی ، کپی خوانی و تصحیح ، کپی رایت و plagiarism ، گرفتن اکسپت مقاله خود را به گروه ترجمه تخصصی علوم پزشکی تز بسپارید.

می توانید پس از ثبت نام اقدام به ثبت سفارش نمایید. جهت آشنایی با مراحل ارسال سفارش، بخش راهنمای ثبت سفارش را مرور بفرمایید.