ترجمه و محلی سازی وبسایت / اپلیکیشن وب

ترجمه وبسایت، ترجمه برنامه وب، ترجمه اپلیکیشن وب، محلی سازی وب سایت، محلی سازی اپلیکیشن، تهیه مقاله برای سایت، نگارش محتوا برای سایت، تهیه محتوای غنی برای ارتقای رتبه سایت، نوشتن متن برای وبسایت، اینها کلماتی است که برای سئو این صفحه بکار رفته است، لطفا نخوانید.

وقتی مشتریان شما برای اولین بار از خدمات شما و شرکت شما آگاه می شوند و می خواهند شما را بیشتر بشناسند، اولین کاری که انجام می دهند، به وبسایت شما مراجعه می کنند و اطلاعاتی در مورد تاریخچه و محصولات و خدمات شما و فلسفه شرکت و سایت شما بدست می آورند. طبیعتا شما هم می خواهید در اولین برخورد مشتری، وبسایت نظر وی را جلب کند و به مشتری سایت شما تبدیل شود. یکی از راه های تاثیر گذاری بر مشتریان و جلب مشتریان محلی سازی و چند زبانه کردن وب سایت است، تا مشتری براحتی بتواند محتوای مورد نظرش را بخواند. در عین حال قدرت شرکت شما را می رساند، زیرا چند زبانه بودن وبسایت به معنی ارائه خدمات بین المللی است.
خدمات آکادمیک تز می تواند به شما کمک کند تا وبسایت خود را چند زبانه کنید. تز با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهد و ترجمه ای روان، صحیح، متناسب صنعت شما عرضه می کند. خدمات محلی سازی و ترجمه وبسایت تز تمامی نیازهای ترجمه و محتوا سازی شما را انجام می دهد. خدمات محلی سازی تز به شرح زیر می باشد:

 • ترجمه یک نسخه کامل از وبسایت
 • ترجمه اقلام منوها و ناوبری سایت
 • ترجمه محتوای بانک اطلاعاتی
 • ترجمه بنرها و تصاویر
 • ترجمه ویدیو و ترجمه صوت
 • ترجمه مطالب انجمن و دستنامه ها
 • ترجمه ابزارک ها و کلمات کلیدی
 • یک نسخه جدید از وبسایت شما به زبان جدید

روش محلی سازی و ترجمه وبسایت تز

تز مجهز به منابع، ابزارها، تجربه و متدولوژی لازم برای اطمینان از ترجمه چند زبانه وب سایت شما است و به طور اثربخش پروژه ترجمه وبسایت را مطابق با چشم انداز و دیدگاه شما انجام می دهد. از شروع تا پایان، تز خدمات ترجمه وبسایت خود را به صورت ترجمه تخصصی در اختیار شما قرار می دهد تا فرآیند ترجمه وبسایت برای شما کارآمد و ساده باشد.

مهم نیست وبسایت شما با چه زبان و تکنولوژی تهیه شده است، سرویس ترجمه وبسایت تز به علم لازم برای ترجمه سایت شما مجهز است. ترجمه وبسایت های مدیریت محتوا مثل جوملا، وردپرس، دروپال، انجمن ها؛ وبسایت های تهیه شده بر پایه PHP یا ASP و در مجموع WYSIWYG خود را به تز بسپارید و با خیال راحت وبسایت خود را به صورت کیفی و به صرفه به زبان های دیگر ترجمه کنید. در صورت توافق مشتری، متخصصان محتوای تز محتوای وبسایت شما را بررسی کرده و گپ و شکاف های لازم را با تهیه محتوا و مطلب برای سایت شما تکمیل و پر می کنند.
تز از صحت زبانی و عملیاتی ترجمه وبسایت شما اطمینان حاصل می کند. مطالب ترجمه شده وبسایت شما و با توافق شما به صورت کد نویسی شده تحویل خواهد شد تا شما براحتی آن را در وبسایت خود درج کنید. می توانید کردنشیال وبسایت خود را در اختیار متخصصان تز قرار دهید، یا یک نسخه پشتیبان از وبسایت خود به تز تحویل دهید و یک نسخه جدید به زبانی جدید از تز تحویل بگیرید.
تخصص فنی مترجمان ترجمه و محلی سازی وبسایت تز باعث شده است که سفارش های ترجمه اپلیکیشن های تحت وب و وبسایت های مبتنی بر بانک اطلاعاتی نیز براحتی چند زبانه شود. تجربه تز در ترجمه و محلی سازی وبسایت طولانی است و حجم بالایی از پروژه های ترجمه وبسایت را انجام داده است. اگر به تازگی قصد دارید وبسایت شرکت خود را راه اندازی کنید، می توانید از ابتدای امر با مترجمان متخصص توسعه وب تز همراه شده و امر طراحی و چند زبانه کردن وبسایت خود را به تز بسپارید.
خدمات ترجمه وبسایت تز یکسال ضمانت دارد. بدین معنی که تا یکسال تمامی محتوای جدید و تغییرات وبسایت شما ترجمه و راه اندازی خواهد شد. همچنین تز محرمانه ماندن اطلاعات و محتوای سایت شما را تضمین می کند. می توانید با خیال راحت سفارش ترجمه وبسایت و محلی سازی چهره شرکت خود را به تز بسپارید و از کیفیت برتر و قیمت اقتصادی تز لذت ببرید.

خدمات ترجمه و محلی سازی وبسایت تز

تز دارای مجموعه جامعی از خدمات محلی سازی وبسایت است، از جمله:

 • محلی سازی و منطبق کردن محتوای آنلاین و تعاملی
 • سبک بندی و نوشتن استیل شیت و نوشتن قالب
 • ترجمه محتوای صفحات ایستا و پویای وبسایت
 • تهیه واژه نامه و دستنامه و راهنما برای محصولات شما
 • ترجمه مدیریت حافظه
 • ترجمه محتوای بانک اطلاعاتی
 • ترجمه محتوای سیستم مدیریت محتوا (CMS)
 • ترجمه و محلی سازی تصاویر، داسویر، مولتی مدیا، اجزای صوتی و تصویری
 • تضمین کیفیت و ضمانت پس از ترجمه

مشتریان شما ممکن است از فرهنگ ها و زبان های مختلفی باشند، اما همگی یک نقطه اشتراک دارند و آنهم خواندن محتوای سایت شما است تا محصول شما را خوب شناخته و بعد خرید کنند؛ بدون اینکه مانع زبانی سر راهشان باشد. بنابراین وبسایت خود را به تز بسپارید و با توجه به گروه های مشتریان خود، نسخه جدیدی از وبسایت خود به زبان مورد نظر خود تحویل بگیرید.
اگر وبسایت شما تنها به زبان فارسی است و می خواهید رتبه سایت خود را افزایش دهید، مشتری بیشتری جلب کنید، سهم بالاتری از اقتصاد آنلاین بگیرید، کافی است سفارش خود را در تز ثبت کنید. متخصصان تز برای سایت شما محتوا تهیه می کنند، برای محصولات شما قوی ترین رزومه، دستنامه و راهنما را می نویسند. خلاصه مطبوعات و تبلیغات وبسایت خود را به تز بسپارید. به شما اطمینان می دهیم که با یک بار امتحان به مشتری تز تبدیل می شوید. از کیفیت خدمات ترجمه وبسایت تز و قیمت خدمات تز شگفت زده خواهید شد!