استانداردهای حسابداری و مالی بین المللی و واژگان مربوطه بایستی در زمان کا رکردن بر متن های مالی و اقتصادی دقیقاً رعایت شود. امروزه شرکت ها از کوچک تا بزرگ در حوزه اقتصاد جهانی فعالیت می کنند و بایستی نسبت به صحت ترجمه اسناد مالی و اقتصادی خود بسیار محتاط باشند. گروه ترجمه تخصصی تز تمام چیزی است که برای ترجمه و برگردان اسناد مالی خود به زبان های دیگر نیاز دارید. تز خدمات ترجمه مالی در حد جهانی، با کیفیت حرفه ای بالا برای اسناد شما ارائه می کند، از قبیل ترجمه:

  • $ گزارش های سالانه، برگه های تراز مالی، تحلیل های مالی
  • $ گزارش های تجاری، بیانیه های عمومی، صورت های مالی
  • $ طرح ها و پیشنهادهای قیمت گذاری، ترازنامه بودجه گذاری
  • $ برگه های سهام و اسناد مالی، بیانیه های عایدات انباشته
  • $ اسناد و برگه های دریافتنی ها و پرداختنی ها، صورت های سود و زیان …

ما در موقعیتی هستیم که توان ارائه خدمات ترجمه کیفی و محلی سازی خدمات مالی شما را داریم. تجربه ما در حوزه ترجمه مالی و مستند سازی صنفی برای اطمینان از کیفیت ترجمه های مالی کافی است. تز نسخه ای یکسان و دقیق از اسناد مالی شما به زبان مقصد مورد نظر شما ارائه خواهد نمود. گروه ترجمه مالی تز از مترجمین حرفه ای تشکیل شده است که متخصص حسابداری بوده و می توانند گزارش ها و اسناد مالی شما را ترجمه و بررسی کرده و در قالب های مرسوم تجاری از قبیل صفحه گسترده اکسل، SPSS، MS money و … و نرم افزارهای فارسی مثل سپیدار یا هلو تحویل نمایند.

تز از تمامی قالب ها و فناوری های مالی موجود در کار شما مثل بانک های اطلاعاتی، برنامه های حسابداری، خروجی نرم افزارهای حسابداری و مالی پشتیبانی می کند. تز همکاری است که می توانید در برگردان اسناد مالی خود به آن اعتماد کنید. برای بحث در مورد ملزومات و نیازهای خاص پروژه ترجمه مالی خود، با ما تماس بگیرید.

[bs_button size=”md” type=”success” value=”ثبت سفارش ترجمه مالی” href=”http://thez.ir/login/”]