ترجمه بازی های ویدیویی

تز آمادگی دارد خدمات ترجمه حرفه ای برای بازی های ویدیویی و کامپیوتری ارائه نماید. ما می توانیم با گروه و شرکت برنامه نویسی و بازی سازی شما همکاری کرده و وظایف برون یابی زبان فارسی و انگلیسی را در جهت محلی سازی بازی شما انجام دهیم. تیم ترجمه بازی تز می تواند با هر سیستم عاملی از جمله ویندوز، مک، نینتیندو، ایکس باکس، سونی، تمامی وسایل دستی و … کار کند. تیم برنامه نویسی خانگی تز می تواند همه جوانب بازی شما را طوری ترجمه و محلی سازی کند که کیفیت خروجی تضمین شود. مطمئن باشید که تز خروجی به شما خواهد داد که از نظر کیفیت و صحت قلب مخاطبان بازی شما را تسخیر خواهد کرد.

ترجمه راهنما و دستنامه بازی ها

بازی های ویدیویی و کامپیوتری نرم افزار محسوب شده، بنابراین دارای دستنامه و راهنما و کمک است، علاوه بر منوهای تعاملی و کمک. سال ها تجربه ترجمه فنی تز به شما کمک خواهد کرد بازی خود را محلی کرده و مطمئن باشید که صلاحیت انجام این پروژه ها را دارد. شعار ما را فراموش نکنید: پرداخت کن اگر راضی بودی.

تز به کارآفرین بودن خود افتخار کرده و همیشه به دنبال فرصت ها و افق های جدید است. اگر ما می توانیم نیازها و ملزومات پروژه شما را لحاظ نماییم، لطفا درنگ نکنید و با ما تماس بگیرید. ممکن است ایده های گروه فنی تز به شما کمک کند، رویایی را به واقعیت تبدیل کنید.

ترجمه بازی های ویدیویی - ترجمه بازی های کامپیوتری - ترجمه بازی و برنامه های اندروید

ایده های خود را با تز در میان بگذارید. شاید بتوانیم در این راه همراه شما باشیم.

[bs_button size=”block” type=”success” value=”ثبت سفارش” href=”http://thez.ir/register/”]