ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه انگلیسی به فارسی تخصصی، ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب، ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله، ترجمه انگلیسی به فارسی پایان نامه، ترجمه انگلیسی به فارسی فوری، ترجمه انگلیسی به فارسی آنلاین، ترجمه انگلیسی به فارسی ارزان، ترجمه انگلیسی به فارسی حرفه ای، ترجمه انگلیسی به فارسی بروشور، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی؛ خلاصه هر گونه ترجمه انگلیسی به فارسی خود را به گروه خدمات آکادمیک تز بسپارید، زیرا:
تز با بهره مندی از مترجم های حرفه ای و متخصص برای کلیه رشته ها و زمینه ها، ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی و عمومی شامل مقاله، کتاب، پاورپوینت، ویدئو گیم، زیرنویس، سناریو، وب سایت، کاتالوگ، هنداوت، بروشور و هر گونه متن دیگری را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می کند. متن ارسالی ابتدا توسط اپراتور بررسی و برآورد هزینه و زمان ترجمه در اسرع وقت برای شما ارسال می گردد. پس از تایید شما متن مورد نظر جهت ترجمه به سرپرست گروه مربوطه ارجاع داده می شود تا با توجه به توانایی و زمان، به گروه خود برای ترجمه تحویل نماید.
مترجم های تز همگی مطابق استانداردهای جذب مترجم جهانی و پس از گذراندن تست های کتبی و شفاهی جذب شده اند و همگی به زبان انگلیسی مسلط بوده و قادرند مفاهیم و اصطلاحات تخصصی را به طور دقیق و مناسب از زبان انگلیسی به فارسی ترجمه کنند.
با توجه به انتخاب کاربر، مراحل تحویل و قیمت گذاری سفارش ها به دو صورت حضوری و آنلاین انجام می شود. در ثبت سفارش آنلاین، از ثبت نام تا ثبت سفارش بیشتر از ۱۵ دقیقه طول نمی کشد، مستلزم هزینه نبوده و کلیه اقدامات رایگان انجام می شود، بنابراین به کاربران عزیز توصیه می شود از روش ثبت سفارش آنلاین استفاده کنند.
اگر اولین بار است که با تز همکاری می کنید، به دو صورت می توانید توانایی گروه تخصصی مورد نظر خود را تست کنید. در روش اول، بخشی از ترجمه خود را به صورت تست تز ثبت نمایید و اگر از نتیجه کار راضی بودید، به ثبت سفارش اصلی اقدام نمایید. در روش دوم، می توانید بخش نمونه های ترجمه که هر گروه ترجمه تخصصی، مطالب و نمونه ترجمه رشته خود را ارائه کرده است، را چک کنید و با توجه به سبک ترجمه آن گروه تصمیم گیری نمایید.
برای سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی حضوری لازم است که به صورت تلفنی اقدام نمایید. شماره تلفن ها و مجراهای آنلاین دیگر در منوی تماس با ما موجود است. دسترسی سریع به اپراتور مرکزی از طریق ۰۹۱۲۶۴۰۴۵۸۸ امکانپذیر است.
لطفاً جهت ارسال متن و دریافت برآورد هزینه و زمان ترجمه تخصصی، فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید.

[bs_button size=”block” type=”success” value=”من هم مترجم هستم” href=”http://thez.ir/employ/”]