اسلاید حرفه ای در ۲۴ ساعت

سرویس تهیه اسلاید تز یک سرویس حرفه ای است. ما اسلاید و شو حرفه ای در طی ۲۴ ساعت از پایه برای شما طراحی می کنیم.

ثبت سفارش اسلاید پاورپوینت

طریقه ثبت سفارش اسلاید

ثبت سفارش اسلاید در سه مرحله انجام می شود:

مرحله اول: ثبت نام

گام اول در سفارش اسلاید پاورپوینت ثبت نام است. پس از ثبت نام، فرم ساده ای برای شما ارسال می شود که شامل اطلاعات کلی در مورد سبک و رنگ آمیزی و مشخصات خاص مورد نظر شما است.

مرحله دوم: تایید سفارش

زمانی که اطلاعات فرم یک به دست تز رسید، سئوالاتی برای تصریح سفارش و رسیدن به بهترین کیفیت ممکن پروژه توسط اپراتور از شما پرسیده می شود. سپس طراحی اسلاید شما شروع می شود و پیش نمایش کار برای شما ارسال می شود.

مرحله سوم: پرداخت و تحویل پروژه

پس از تایید پیش نمایش کار، طراحی و تدوین اسلاید شما تکمیل می شود. افکت های درخواستی شما اعمال می شود و با پرداخت دستمزد، اسلاید برای شما ارسال می شود.

طراحی اسلاید پاورپوینت روز دفاع در ۲۴ ساعت

تز و اسلاید

نمایش عالی در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت، استفاده راحت و کمترین هزینه

چرا تز؟

  1. پروژه شما در دستان متخصصان طراحی و گرافیک قرار خواهد گرفت
  2. کاری بدیع، اورجینال و حرفه ای دریافت خواهید کرد
  3. تیمی از طراحان در اختیار شما خواهند بود و ویرایش های لازم را تا لحظه آخر برای شما انجام خواهند داد.
  4. قیمت های تز کاملا رقابتی است و سیاست برگشت هزینه در صورت عدم رضایت دارد
  5. از شروع ثبت سفارش تا پایان پروژه شما، متخصصان تز با شما همراه خواهند بود

مراحل تهیه اسلاید

جمع آوری اطلاعات / قالب بندی

این ساده ترین بخش از پروژه است. در صورتی که محتوای شما آماده و فیکس باشد، این مرحله شامل قالب بندی متون، طراحی گرافیک، نمودار، دیاگرام و داسویر و تصویر خواهد بود. در این مرحله متن شما تخلیص شده و به تعداد اسلایدهای لازم تقسیم خواهد شد. این مرحله تمیز کردن دیوار و بتونه کاری برای زدن آستر نقاشی است.

طراحی / طراحی مجدد

این مرحله زمانبرتر است. در این مرحله عناصر هر اسلاید تهیه و بهینه سازی می شود. در این مرحله اسلایدها که حاوی متن و پیش طرح هستند، قالب بندی مجدد شده و گرافیک و افکت های لازم به آن اضافه می شود. در این مرحله ساختار اسلاید حفظ شده، تصاویر و زمانبندی تدوین خواهد شد.

مفهوم دهی / بهینه سازی

در این مرحله مفهوم کلی اسلاید شما مشخص شده، بهینه سازی متون، تصاویر، نمودار و زمانبندی اجرای اسلاید شو انجام می شود. درفت مرحله قبلی که به تایید شما رسیده است، در این مرحله بهینه سازی شده و کار نهایی برای تحویل در کنترل پنل کاربری شما قرار داده می شود.

طریقه محاسبه هزینه اسلاید

هزینه اسلاید به سه بخش تقسیم می شود:

  1. تهیه چکیده و قالب بندی متن
  2. طراحی اسلاید شو
  3. طراحی انیمیشن، تصویر، داسویر، آیکون

مرحله یک شامل استخراج متن اسلاید از مقاله یا پایان نامه است. در این مرحله متن به طور کامل و توسط فرد مجرب در رشته مورد نظر خوانده می شود و خلاصه ای برای تهیه اسلاید استخراج می شود.
مرحله دوم شامل چیدن متون در اسلاید و قرار دادن تصاویر، جداول، نمودارهای موجود در فایل پروژه است که توسط کاربر به تز تحویل شده است
مرحله سوم شامل تهیه گرافیک و قالب بندی جداول، ترسیم نمودارها و داسویر (اینفوگرافیک) است. در مرحله سوم پروژه بهینه سازی شده و به اسلایدی استنباطی با جلوه حرفه ای تبدیل می شود.

اسلاید تز

اگر زمان کافی ندارید، اگر به اسلاید حرفه ای نیاز دارید، اگر به قالب حرفه ای برای اسلایدهای شرکت خود نیاز دارید، اگر مسئول دپارتمان خاصی از یک شرکت هستید و هر روزه مجبور به تهیه تعداد زیادی اسلاید برای جلسات شرکت هستید؛ گروه اسلاید تز در خدمت شماست. سفارش اسلاید خود را ثبت کنید و از مزایای کار با حرفه ای ها لذت ببرید. تز آمادگی دارد هر گونه پروژه اسلاید شما را از استخراج مطلب تا تحویل حرفه ای ترین اسلایدها انجام دهد. شما می توانید پروژه اسلاید خود را در کوتاه ترین زمان، با بهترین کیفیت از متخصصان حرفه ای تز دریافت کنید.