ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه فارسی به انگلیسی آنلاین، ترجمه فارسی به انگلیسی فوری، ترجمه فارسی به انگلیسی حرفه ای، ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله، ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه، ترجمه فارسی به انگلیسی رایگان؛ بطور خلاصه تمامی انواع ترجمه فارسی به انگلیسی توسط گروه خدمات آکادمیک تز عرضه می شود. اگر به دنبال ترجمه فارسی به انگلیسی کیفی و دقیق هستید، اگر به ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله خود برای گرفتن پذیرش چاپ نیاز دارید، تز می تواند نیاز شما را برآورده سازد. زیرا:
تز با بهره مندی از مترجم های حرفه ای و متخصص برای کلیه رشته ها و زمینه ها، ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی و عمومی شامل مقاله، کتاب، پاورپوینت، ویدئو گیم، زیرنویس، سناریو، وب سایت، کاتالوگ، هنداوت، بروشور و هر گونه متن دیگری را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می کند. متن ارسالی ابتدا توسط اپراتور بررسی و برآورد هزینه و زمان ترجمه در اسرع وقت برای شما ارسال می گردد. پس از تایید شما متن مورد نظر جهت ترجمه به سرپرست گروه مربوطه ارجاع داده می شود تا با توجه به توانایی و زمان، به گروه خود برای ترجمه تحویل نماید.مترجم های تز همگی مطابق استانداردهای جذب مترجم جهانی و پس از گذراندن تست های کتبی و شفاهی جذب شده اند و همگی به زبان انگلیسی مسلط بوده و قادرند مفاهیم و اصطلاحات تخصصی را به طور دقیق و مناسب از زبان فارسی به انگلیسی ترجمه کنند. ترجمه فارسی به انگلیسی تز که توسط مترجم های هر گروه انجام می شود، پس از ترجمه تخصصی توسط متخصص گروه، برای ویرایش و تایید نهایی به مترجمین ساکن خارج از کشور ارجاع داده می شود تا از نظر گرامری و واژه یابی روتین ویرایش و تایید گردد. بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که ترجمه شما هم از نظر تخصصی و ترمینولوژیک و هم از نظر زبانشناسی روتین به روز و دقیق است.
با توجه به انتخاب کاربر، مراحل تحویل و قیمت گذاری سفارش ها به دو صورت حضوری و آنلاین انجام می شود. در ثبت سفارش آنلاین، از ثبت نام تا ثبت سفارش بیشتر از ۱۵ دقیقه طول نمی کشد، مستلزم هزینه نبوده و کلیه اقدامات رایگان انجام می شود، بنابراین به کاربران عزیز توصیه می شود از روش ثبت سفارش آنلاین استفاده کنند.
اگر اولین بار است که با تز همکاری می کنید، به دو صورت می توانید توانایی گروه تخصصی مورد نظر خود را تست کنید. در روش اول، بخشی از ترجمه خود را به صورت تست تز ثبت نمایید و اگر از نتیجه کار راضی بودید، به ثبت سفارش اصلی اقدام نمایید. در روش دوم، می توانید بخش نمونه های ترجمه که هر گروه ترجمه تخصصی، مطالب و نمونه ترجمه رشته خود را ارائه کرده است، را چک کنید و با توجه به سبک ترجمه آن گروه تصمیم گیری نمایید.
برای سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی حضوری لازم است که به صورت تلفنی اقدام نمایید. شماره تلفن ها و مجراهای آنلاین دیگر در منوی تماس با ما موجود است. دسترسی سریع به اپراتور مرکزی از طریق ۰۹۱۲۶۴۰۴۵۸۸ امکانپذیر است.
لطفاً جهت ارسال متن و دریافت برآورد هزینه و زمان ترجمه تخصصی، فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید.

من هم مترجم هستم